Anasayfa Ders Notları Çıkmış Sınav Soruları İlanlar Forum Üniversitemiz Haberler Etkinlikler Foto Albüm Kulüpler Etkinliklerimiz İletişim

İlanınızı Buraya Tıklayarak Ekleyebilirsiniz.

En Son Eklenen İlanlar
Resim İlan
Ev arkadaş aray...
FULL LÜX EŞYAL...
ACIL EVE ARKADA...
beraber kalacak...
Satılık Yurt Od...
Ev Arkadaşı
daü ev arkadaşı...
ev arkadaşı ara...
ev arkadaşı
Ev Arkadaşı
Ev Arkadaşı
Ev Arkdaşı aray...
Ev Arkadaşı
DAÜ ev arkadaşı
ACIIIIL...

Etkinlik Eklemek İçin Tıklayın.

En Son Eklenen Etkinlikler
      Etkinlik Okul
  Kişisel Ge...DAÜ
  Yaşam Koçl...DAÜ
  En Renkli ...Forum İstanbul
  ADANA DOĞU...DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
  Music Expr...DAÜ
  Tatpikat D...DAÜ
  Elektronik...DAÜ
   IEEE GİRİ...DAÜ IEEE
  6.RLC GÜNL...YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
  Yıldızlı P...YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
  BİM Bilgis...DAÜ
  DAÜSEM Kur...DAÜ
  Exchange P...DAÜ
  Yabancı Di...DAÜ
  DAÜde Büyü...Doğu AkdenizSitemizde Şu Anda 24 Kayıtsız, 0 Kayıtlı Kullanıcı Bulunmaktadır
Aktif Üyeler:


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home2/evil/public_html/fonk.php on line 1208

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home2/evil/public_html/fonk.php on line 1210
İstatistik
Ders Notları Sayısı: 228
Çıkmış Soru Sayısı: 51
İlan Sayısı: 279
Haber Sayısı: 373
Fotoğraf Sayısı: 61
Etkinlik Sayısı: 53
Yorum Sayısı:
Üye Sayısı:
En Son Üye: mecoreis
E-posta / YENİ!Üye ol! | Parolamı unuttum
Dost Sitelerimiz
IYTE Forum
Kibris Otelleri
Kibris Tatil
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Daü) Kayıt İşlemleri ve Kayıt Kabul

Kayıt İşlemleri

 • TC Uyruklu Öğrenciler için Yeni Kayıt İşlemleri

TC Uyruklu Öğrencilerin Kabul Koşulları

 

ÜNİVERSİTE’YE KAYIT

 

Türkiye Cumhuriyeti [TC] uyruklu öğrenciler belirlenen kontenjanlar çerçevesinde aşağıdaki koşullarda Doğu Akdeniz Üniversitesi'ne kabul edilirler.

Lisans ve Önlisans programları için TC. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından düzenlenen Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavı (YGS) ve/veya Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonucunda lisans veya önlisans programlarına yerleştirilmiş olmak.

"ÖSYM tarafından düzenlenen Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavına (YGS) 140 ham puan alan öğrenciler belirlenen kontenjanlar çerçevesinde özel yetenek gerektiren bölümler (İç Mimarlık(Türkçe), Mimarlık, Görsel Sanatlar & Görsel İletişim Tasarımı, Müzik Öğretmenliği, Spor Bilimleri) için yapılan sınavlarda başarılı olarak ön kayıt ile kayıt hakkı elde etmiş olmak."

DAܒye kayıt yaptırma hakkını elde eden TC uyruklu öğrenciler, belirlenen tarihler arasında aşağıdaki belgelerle Öğrenci İşleri Müdürlüğü’ne veya Türkiye’deki İrtibat, Kayıt ve Tanıtım Bürolarımıza başvurarak kayıtlarını yaptırabilirler.
 

 • Nüfus Cüzdanı'nın bir adet fotokopisi (erkek öğrenciler için 6 adet fotokopi),

 • Lise Diploması’nın aslı veya Çıkış Belgesi’nin aslı,

 • Lise Diploması’nın veya Çıkış Belgesi’nin 6 adet fotokopisi,

 • Altı adet vesikalık fotoğraf,

 • Erkek adayların askerlikle ilişkilerinin olmadığına dair belge

 • Dönem Harcı (ya da ilk taksiti)’nin yatırıldığını gösteren banka dekontu.

 • Sağlık Raporu'nun iki adet fotokopisi (aslı kayıt bürosu tarafından görülecektir.)

TC – KKTC ÇİFT UYRUKLU ÖĞRENCİLERİN KAYITLARI

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi’ne TC - KKTC uyruklu ve liseyi Türkiye’de bitiren öğrenciler sadece TC Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından düzenlenen Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) sonuçlarına göre yapılan yerleştirme sistemi ile kayıt hakkı elde ederler. ÖSS’de başarısız olan öğrenciler DAÜ"nün Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınav (YGS)’ına girerek kayıt hakkı elde edemezler. DAܖ YGS’e girerek ÖSS tarafından yerleştirilen aynı bölüme yerleşen öğrenciler sadece öğrenim ücretinde indirim alma hakkı elde ederek. Bu durumdaki öğrenciler KKTC vatandaşı öğrencilerin ödediği öğrenim ücretini öderler.

 

LİSEYİ YURTDIŞINDA BİTİREN TC UYRUKLU ÖĞRENCİLER’İN KAYIT iŞLEMLERİ

 

Liseyi yurtdışında tamamlayan ve Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde öğrenim görmek isteyen TC uyruklu öğrenciler, eğitimlerine ara vermeden TC Milli Eğitim Bakanlığı’ndan alacakları lise diploması denklik belgesi ile üniversitemize başvuru yapabilirler. Öğrenciler konu ile ilgili TC Milli Eğitim Bakanlığı web sitesi: http://www.meb.gov.tr 'den ayrıntılı bilgiye ulaşabilir. Bu öğrencilerin ÖSS’ye girmelerine gerek olmadan aşağıdaki belgelerle Üniversitemize veya Türkiye’deki İrtibat bürolarımıza başvurmaları gerekmektedir.
 

 • Milli Eğitim Bakanlığından alınan lise diploması denklik belgesi

 • Lise diplomanızın aslı ve 6 adet fotokopisi

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi

 • 6 adet vesikalık resim

GCSE’ler ile başvuru:

 

YÖK’ten izin alındığı takdirde liseyi Türkiye’de bitiren bir öğrenci DAܒye GCSE sınav sonuçları ile başvurabilir.
 

DERS KAYITLARI
 

Üniversiteye yeni kayıt yaptıran ve İngilizce Yeterlilik Sınavından muafiyeti alamayan öğrenciler belirlenen tarihlerde İngilizce Yeterlililik Sınavı'na girmek zorundadırlar. Sınavda başarısız olan öğrenciler İngilizce Hazırlık Okulu'nda belirlenen tarihlerde derslere başlarlar. Başarılı öğrenciler ise yine belirlenen tarihlerde Ders Kayıtlarını yaparlar.

 

 • KKTC Uyruklu Öğrenciler İçin Yeni Kayıt İşlemleri

ÜNİVERSİTE’YE KAYIT

 

Lisans ve Ön-Lisans programlarına öğrencilerin seçimi ve tercihlerine göre yerleştirilmeleri DAÜ Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınav (YGS) sonucuna göre kayıt yapılmaktadır. Kayıt sırasında gerekli belgeler:
 

 • Kimlik Kartı Fotokopisi,

 • Lise Diploması’nın aslı veya Çıkış Belgesi’nin aslı,

 • Lise Diploması’nın 6 adet fotokopisi veya Çıkış Belgesi’nin 6 adet fotokopisi,

 • 6 adet vesikalık fotoğraf,

 • Dönem Harcı (yıllık harcın yarısı ya da ilk taksit)’in yatırıldığını gösteren banka dekontu.

GCE Sınav Sonuçlarına Göre Kayıt İşlemleri

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi IGCSE / GCE / GCSE Kontenjanı ile lise mezunu KKTC uyruklu öğrenci almaktadır. İngiliz Orta Öğretim Sisteminde ilgili dallarda en az 5 GCE O level veya eşdeğer sınavlarda başarılı olan öğrenciler belirlenen kontenjanlar çerçevesinde bir programa önkayıt ile yerleştirilmektedir. Her bölüm için aranan GCE konuları farklıdır. Lütfen ilgilendiğiniz bölüm için aranan GCE konularını görmek için http://registrar.emu.edu.tr/kayitkabul/lisansonlisanskayit/kktcuyruklu.htm tıklayınız.
 

Başvuru için gerekli belgeler:

 

 • Başvuru Formu (Öğrenci İşleri Müdürlüğü'nden temin edilebilir)

 • En az beş farklı ve ilgili konudan IGCSE / GCE / GCSE Sınav Sonuçlarının fotokopileri

 • KKTC Kimlik Kartı’nın fotokopisi

 • Lise diploması fotokopisi

 • 2 adet vesikalık resim

IGCSE / GCE / GCSE Sınav Sonuçlarına göre başvuru tarihlerini Temmuz ayında Öğrenci İşleri Müdürlüğü veya medyadan öğrenebilirsiniz.
 

Başvuru Merkezi:

 

Öğrenci İşleri Müdürlüğü
DAÜ Ana Giriş Kapısı Yanı – Gazimağusa
Telefonlar : 365 07 00 ve 365 36 44
(Yaz mesaisi başvuru saatleri haftaiçi hergün 08.30 - 15.00 arasıdır)

 

Meslek Lisesi Mezunları

 

KKTC Meslek Liseleri'nden mezun olan öğrencilere uygulanan Sınavsız Geçiş hakkı ile Üniversitenin belirlediği kontenjanlar çerçevesinde iki yıllık önlisans programlarına öğrenci kabul edilmektedir. 

 

Bu programlara başvurular YGS ile kabul edilecektir. Meslek Lisesi mezunlarının hangi önlisans programlarına sınavsız girebileceği DAÜ YGS kılavuzunda belirtilmiştir.
 

Her aday, mezuniyet bölümüne uygun olarak, formda belirtilen önlisans programlarından sadece bir tanesine başvurabilir. Adaylar, YGS Başvuru Belgesi ile birlikte Meslek Lisesi Mezunları Sınavsız Yerleştirilme Başvuru ve Tercih Formunu Öğrenci İşlerindeki Sınav Merkezi Yöneticiliklerine teslim etmelidirler.
 

Programlara kabul edilen adayların ilan edilen tarihlerde kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Bu tarihe kadar kayıtlarını yaptırmayanların yerine yedek adayların kayıtları yapılacaktır.

 

Liseyi yurtdışında bitiren KKTC uyruklu öğrenciler’in DAܒye kayıt işlemleri

 

Liseyi yurtdışında bitiren KKTC uyruklu öğrenciler’in DAܒye kayıt işlemleri’ne başlamadan önce KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı’ndan lise denklik belgesi almaları gerekmektedir. KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı web sitesi: http://www.mebnet.net konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşılabilir.  
 

DERS KAYITLARI

 

Üniversiteye yeni kayıt yaptıran ve İngilizce Yeterlilik Sınavından muafiyeti alamayan öğrenciler belirlenen tarihlerde İngilizce Yeterlililik Sınavı'na girmek zorundadırlar. Sınavda başarısız olan öğrenciler İngilizce Hazırlık Okulu'nda belirlenen tarihlerde derslere başlarlar. Başarılı öğrenciler ise yine belirlenen tarihlerde Ders Kayıtlarını yaparlar. 

 

 • Uluslararası Öğrenci Kayıt İşlemleri

Uluslararası Öğrenciler

 

Doğu Akdeniz Üniversitesinde 68 farklı ülkeden öğrenci okumaktadır. TC ve KKTC vatandaşı dışındaki öğrenciler Guz ve Bahar dönemlerine başvuru yapabilirler.
 

Online başvuru

Başvuru için gerekli belgeler:

 

 • Başvuru Formu Lise diploması (Higher Secondary School Certificate/Diploma)

 • Varsa GCE/GCSE/IGCSE Sınav Sonuçları Not Dökümleri (Transcript)

 •  2 adet fotoğraf Pasaport kopyası 2 adet referans mektubu (Bir tanesi Akademik olmalı)

Başvurular Öğrenci İşleri Müdürlüğüne aşağıdaki yollardan biri ile ulaştırılabilir.

E-mail :
registrar@emu.edu.tr
Faks : + (90) 392 3651241 or + (90) 392 3651317
Posta Adresi : Öğrenci İşleri Ofisi Doğu Akdeniz Üniversitesi Gazimağusa - KKTC

 

Diplomalar

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde 100’ü aşkın akademik programda önlisans, lisans, master, doktora (phd) düzeyinde diplomalar verilmektedir. Mezun olan öğrencilere mezuniyetleri sonrası diplomaları, not dökümleri, diploma ekleri hemen verilmektedir. Diplomalarımız başta T.C. Yükseköğretim Kurulu (YÖK) olmak üzere merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Mühendislik ve Teknoloji Akreditasyon Kurulu (ABET), Birleşik Krallık Akreditasyon Kurulu (NARIC), turizm eğitimini denetleyen TEDQUAL gibi dünyanın önde gelen denklik kurullarından onaylanmıştır. Ayrıca Türkiye’den Sudan’a, İran’dan Nijerya’ya, Pakistan’dan İngiltere’ye bir çok ülkenin ulusal yüksek öğretim kurulu tarafından kabul edilmiştir.
 

Özel Öğrenci Kabulu

Üniversitedeki programlardan herhangi birine kayıtlı olmayan ve kendisine sadece bazı derslere katılabilme izni verilen kişiler ”özel öğrenci” (special student) statüsünde kaydedilirler. Bu statüdeki bir öğrenciye diploma veya ünvan verilemez. Ancak, Öğrenci İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve aldığı dersler ile bu derslerdeki başarısını gösteren bir belge verilir. Özel öğrenci olarak kabul edilmek isteyenlerin başvuruları, ilgili Bölüm Başkanı veya Okul Müdürü tarafından değerlendirilerek karara bağlanır. Bu öğrencilerin kayıt işlemleri Öğrenci İşleri Müdürlüğü tarafından ilgili mevzuata uygun olarak yapılır. Özel öğrenci olarak başvuranlardan en az lise diploması aranır.   

 

Yatay Geçiş

Lisans programına devam etme hakkına sahip olan öğrenciler, Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin 4 Yıllık Lisans veya 2 Yıllık Önlisans Programlarına geçiş için kurallar çerçevesinde başvuru yapabilirler.

 

1. Dış Yatay Geçişler

a.  KKTC Uyruklu Öğrenciler İçin Yatay Geçişle Öğrenci Kabulleri

 

Herhangi bir Üniversite veya dengi bir Yüksek Öğrenim Kuruluna en az bir dönem devam etmiş (Hazırlık Okulu hariç) bir öğrenci DAÜ'ye Yatay Geçiş için başvuru yapabilir. Transfer müracaatları 2., 3., 4. veya 5. Akademik döneme yapılmış olması şarttır.

Başvuru şartları ve gerekli belgeler için lütfen Öğrenci İşleri Müdürlüğüne başvurunuz. http://registrar.emu.edu.tr
 

b . TC Uyruklu Öğrenciler için Yatay Geçişle Öğrenci Kabulleri

 

TC Uyruklu öğrencilerin Yatay Geçiş başvuruları YÖK mevzuatı kuralları çerçevesinde kabul edilmektedir. Transfer müracaatları 2., 3., 4. veya 5. Akademik döneme yapılmış olması şarttır. Başvuru şartları ve gerekli belgeler için lütfen Öğrenci İşleri Müdürlüğüne başvurunuzhttp://registrar.emu.edu.tr

 

2. Üniversite İçi Yatay Geçişler

 

Üniversite içi yatay transfer için başvurular; önceden ilan edilen tarihler arasında Öğrenci İşleri Müdürlüğü yolu ile yapılır ve ilgili Yüksekokul veya Fakülte Yönetim Kurulunca karara bağlanır.

Dört yıllık bir lisans programında öğrenim görmekte olan bir öğrenci, başka dört yıllık lisans programlarına veya iki yıllık önlisans programlarına geçiş başvurusunda bulunabilir.

İki yıllık bir önlisans programında öğrenim görmekte olan bir öğrenci, iki yıllık önlisans eğitimi veren diğer programlara geçiş başvurusunda bulunabilir.

 

3. KKTC Uyruklu Öğrenciler için Yatay Geçişle Öğrenci Kabulleri

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Hazırlık Okulu hariç, en az bir dönem öğrenim görmüş öğrencilere Üniversitedeki öğrenim süreleri boyunca bir defaya mahsus olmak üzere Bölümlerin önceden belirlediği kontenjanlar çerçevesinde bölüm değiştirme olanağı verilebilir. Bu müracatlar ilgili Bölüm Kurulunun görüşü alındıktan sonra Fakülte Kurulu veya Yüksek Okul Kurulu tarafından kesin karara bağlanır.

 

Özel Yetenek Sınavı ile öğrenci kabul eden bölümlere geçiş için ilgili bölüm Özel Yetenek Sınavı uygulayabilir.

Yüksekokul veya Fakülte Yönetim Kurulu kararında, geçiş başvurusu olumlu sonuçlandırılan bir öğrencinin, geçiş öncesi eski bölümünde başarmış olduğu dersler "muafiyet verilen dersler" olarak Öğrenci İşleri Müdürlüğüne bildirilir.

Başvuru şartları ve gerekli belgeler için lütfen Öğrenci İşleri Müdürlüğüne başvurunuz.http://registrar.emu.edu.tr

 

4. TC Uyruklu Öğrenciler için İç Yatay Geçişle Öğrenci Kabulleri

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Hazırlık Okulu hariç, en az bir dönem öğrenim görmüş öğrencilere Üniversitedeki öğrenim süreleri boyunca bir defaya mahsus olmak üzere Bölümlerin önceden belirlediği kontenjanlar çerçevesinde bölüm değiştirme olanağı verilebilir.

TC Uyruklu öğrencilerin Yatay Geçiş başvuruları YÖK mevzuatı kuralları çerçevesinde kabul edilmektedir. Özel Yetenek Sınavı ile öğrenci kabul eden bölümlere geçiş için ilgili bölüm Özel Yetenek Sınavı uygulayabilir.

Başvuru şartları ve gerekli belgeler için lütfen Öğrenci İşleri Müdürlüğüne başvurunuz. http://registrar.emu.edu.tr
Yüksekokul veya Fakülte Yönetim Kurulu kararında, geçiş başvurusu olumlu sonuçlandırılan bir öğrencinin, geçiş öncesi eski bölümünde başarmış olduğu dersler "muafiyet verilen dersler" olarak Öğrenci İşleri Müdürlüğüne bildirilir.

 

Dikey Geçiş

 

 • KKTC Uyruklu Öğrenciler

Doğu Akdeniz Üniversitesi 2 yıllık programlarından mezun öğrenciler ilgili Fakülte kurulu veya Okul Kurulunun kararı ile 4 yıllık programlara alınabilirler.

Başvuru şartları ve gerekli belgeler için lütfen Öğrenci İşleri Müdürlüğüne başvurunuz. http://registrar.emu.edu.tr
 

 • TC Uyruklu Öğrenciler

TC Uyruklu Öğrenciler ÖSYM tarafından düzenlenen Dikey Geçiş Sınavı ile alınırlar. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin Yüksek Okulundan mezun olan TC uyruklu bir öğrenci, Dikey Geçiş için ÖSYM tarafından düzenlenen Dikey Geçiş Sınavı (DGS)’na girerek belirlenen kontenjanlar çerçevesince Doğu Akdeniz Üniversitesi’ne yerleştirilmiş olmalıdır. DGS ile DAܒye kayıt yaptıran öğrenciler en fazla 10 ders için muafiyet alma başvurusunda bulunabilirler. DGS hakkında bilgi için lütfen http://www.osym.gov.tr ‘ne başvurunuz.

DAܒye kayıt yaptırma hakkını elde eden TC uyruklu öğrenciler, belirlenen tarihler arasında aşağıdaki belgelerle Öğrenci İşleri Müdürlüğü’ne veya Türkiye’deki İrtibat, Kayıt ve Tanıtım Bürolarımıza başvurup kayıtlarını yaptırabilirler.

 • DGS Yerleştirme Sonuç Belgesi aslı ve 6 adet fotokopisi

 • Nüfus Cüzdanı'nın bir adet fotokopisi (erkek öğrenciler için 6 adet fotokopi),

 • Önlisans Diploması’nın aslı veya Mezuniyet Belgesi’nin aslı,

 • Önlisans Diploması’nın veya Mezuniyet Belgesi’nin 6 adet fotokopisi,

 • On iki adet vesikalık fotoğraf,

 • Erkek adayların askerlikle ilişkilerinin olmadığına dair belge

 • Dönem Harcı (ya da ilk taksiti)’nin yatırıldığını gösteren banka dekontu.

 • Sağlık Raporu'nun iki adet fotokopisi (aslı kayıt bürosu tarafından görülecektir.)


Transfer Öğrencilerin Muafiyetleri

Transfer öğrenciye tanınacak muafiyetler ve takip edeceği ders programı, ilgili Bölüm Kurulu tarafından saptanır.

Yüksek Lisans (Master) Başvuruları

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Yüksek Lisans ve Doktora programları Lisansüstü Eğitim, Öğretim ve Araştırma Merkezi tarafından yönetilmektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen http://grad.emu.edu.tr  adresini ziyaret ediniz.

Master Programlarına başvurularda aranan koşullar aşağıdaki gibidir.

4 yıllık lisans programından mezun olmak
Akademik Lisansüstü Eğitim Sınavı'ndan (ALES) ilgili puan türünde en az 55 puan almak (kayıt esnasında bu belgenin verilmesi zorunludur).


Başvuru için Gerekli Belgeler:

 • Lisans diplomasının fotokopisi

 • ALES Sınav sonucu fotokopisi

 • Transkript (not dökümü)

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi

 • 2 adet resim

 • 2 adet referans mektubu (Bir tanesi Akademik olmalıdır)

 • CV

 • Başvuru formu *

*  Başvuru formu, Lisansüstü Eğitim, Öğretim ve Araştırma Merkezi’nin Internet sayfasından (http://grad.emu.edu.tr) veya Öğrenci İşleri Müdürlüğü’nden temin edilebilir. Başvuruları değerlendirilen öğrenciler belirlenen tarihlerde sınav veya mülakata çağrılarak kesin sonuçlar öğrencilere bildirirlir. Başvuru tarihleri her dönem için farklıdır ve Medya’dan duyurulur.   

  Doktora Başvuruları ve Diğer Başvuru Koşulları İçin Tıklayın.

Ders Kayıt İşlemleri
Geç Kayıt
Kayıt Sildirme
Kayıt Dondurma


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home2/evil/public_html/fonk.php on line 2680

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home2/evil/public_html/fonk.php on line 2722
Üye Giriş Paneli
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Üye Ol | Şifremi UnuttumAnket
Ortamı en iyi üniversite? Oy
Doğu Akdeniz Üniversitesi 7,361
Yakın Doğu Üniversitesi 1,307
Girne Amerikan Üniversitesi 1,710
Lefke Avrupa Üniversitesi 1,100
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 1,479
ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü 854
 
Anket
Ders Notu / Çıkmış Soru Ara
Ders Kodu Veya Konu Adını Giriniz
Ders Notu
Çıkmış Sınav Sorusu
Hukuk Fakültesi ders notları için TIKLAYIN!
Forumdan En Son Mesajlar
   EMEKLİ POLİS ÇOCUKLARIN...
  kayit sildirme (karayipko...
  Bakara 174. Ayet Ve Allah...
  EMEKLİ POLİS ÇOCUKLARINA ...
   Hukuk Fakültesi Ders No...
  Dau den turkiyeye yatay g...
   kayit sildirme (berdanb...
  Hukuk Fakültesi Ders Notl...
  dgs ek yerleştirme ile ye...
  Batıl LOHUSA İnancı ve As...
  Tekir’den Kazananlara YKM...
  Kur'an a Bakış Açımızda k...
   Hukuk Fakültesi Ders No...
   Doğu Akdeniz Üniversite...
  Sürpriz Hikayeler (Mounta...
  Diş Hekiminin Aşkı (Mount...
  Dünya Askeri Liseler Şamp...
  kayit sildirme (egecem)
   kayit sildirme (berdanb...
  kayit sildirme (egecem)
   Hukuk Fakültesi Ders No...

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home2/evil/public_html/fonk.php on line 1234
En Son Yapılan Yorumlar
En Son Eklenen Ders Notları
Ders Kodu Konu
  cpe-222Elektronik
  cpe-222Elektronik
  cpe-222Elektronik
  cpe-222Elektronik
  cpe-222Elektronik
  PSYC250 Ornek Sorula...
  PSYC250 Chapter 7
  PSYC250 Chapter 6
  PSYC250 Chapter 5
  PSYC250 Chapter 4
  PSYC250 Chapter 3
  PSYC250 Chapter 2
  PSYC250 Chapter 1
  Cpe 222Electronic
  Econ 100Chapter 21
En Son Eklenen Çıkmış Sorular
Ders Kodu Konu
  CMPE 3252001 Midterm...
  CMPE 3252002 Midterm...
  CMPE 3252003 Midterm...
  CMPE 3252004 Midterm...
  CMPE 2262006 Midterm
  CMPE 226Quiz 2
  CMPE 226Quiz 1
  CMPE 2262006 Final
  CMPE 2262007 Final
  CMPE 2262008 Midterm
  CMPE 1122007 - Quiz ...
  CMPE 1122005 - Fall ...
  CMPE 1122004 - Sprin...
  CMPE 1122005 - Fall ...
  CMPE 1122006 - Fall ...